OKAZION - MINI Cooper S - 2009 - Cabrio

Kodi i Njoftimit: #2744      Data e Njoftimit: 30.05.2021

C3K0   (#NDZ662)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2009

Marka: Mini

Modeli: Cooper

Kilometrazhi: 175000

Lloji i karburantit: Benzinë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 08.2021

Çmimi: 4800 EuroMINI Cooper S
Cabriolet
Viti 2009
1.6 Benzine Turbo
Kambio Automat
175 000 KM

FULL - OPTION
Ndezje me buton
Mbyllje qendrore
Pasqyra elektrike
Xhama elektrik
Kondicioner
Sedile me ngrohje
Winter Pack (Pakete Dimri -xhamat para - pas me rezistence)
Stabilizues drejtimi
ABS, ESP, Traction control
Cruise Control
CD, Bluetooth
Komanda ne timon
Disqe alumini 16" origjinal fabrike
Fenere Mjergulle
Kthehet ne Cabriolet me nje button

Super gjendje mekanike dhe xhenerike
Sapo bere gjitha sherbimet;
Vaj motorri, vaj kambio, Filtra, Ferrota, Diskofrena
Gomat e reja

cmimi 4 800 € i diskutueshem
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar