Njoftime.NET

Okazion me çmimin më të lirë në Tiranë! Shiten Apartamente 1+1, nxitoni te rezervoni

Kodi i Njoftimit: #2831      Data e Njoftimit: 28.05.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Çmimi me i lire ne Tirane duke pare cilesine e ndertimit dhe hapsirat e perbashketa plot gjelberim dhe ku qetesia dhe mundesia per ti lene femijet e qete te luajne pa friken e makinave eshte nje nga gjerat qe e ben kete kompleks qe po ngrihet ne Ali Dem te perkryer per ju dhe per familjen tuaj.
Tani keni mundesi zgjedhje pasi ka filluar dhe fasa e dyte e ndertimit, 
Mos humbisni kohe na kontaktoni per me shume informacion: 0696557855
Rr.Ali Demi
Duke nisur nga 700€/m2
Pagesa me këste
Kreditim 70%
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar