Okazion, Dyqan - Linzë - 0694042171

Kodi i Njoftimit: #4610      Data e Njoftimit: 11.07.2022

Genegen Shpk   (#CUK834)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Dyqan

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 225 m2

Çmimi m2: 1400 Euro

Çmimi: 315000 Euro


Dyqan okazion 225 m2 në Linzë, buzë rrugës, afër Unazës së Madhe. 

Janë 2 dyqane bashkë. Sipërfaqja totale është 225 m2. Dyqanet janë me hipotekë dhe të gjitha dokumentat janë të disponueshme. Çdo dyqan ka hipotekë të veçantë.

Çmimi është vetëm 1400 Euro/m2

Mos merrni një vendim investimi pa parë këto dyqane.

Telefoni: 0694042171
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar