Njoftime.NET

Okazion-Duplex ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2978      Data e Njoftimit: 06.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 105.7 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te madhe dhe 1 tualet. Kati i 2-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Secili nga katet ka siperfaqe prej 45.1 m2 dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Pallati eshte ne faze ndertimore dhe karakterizohet nga cilesia shume e mire e ndertimit. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ060519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar