Njoftime.NET

OKAZION! APARTAMENTET E FUNDIT, NXITONIIII

Kodi i Njoftimit: #2845      Data e Njoftimit: 26.03.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Ne nje nga rezidencat me te medhaja dhe funksionale qe po ndertohet ne Tirane (Ali Dem) ku cilesia dhe cmimi nuk kane nevoj per koment, shiten apartamente 1+1 dhe 2+1, ku kerkesa eshte shume e larte pasi zona do zhvillohet me ritme te larta ku do kaloj dhe rruga (unaza 4).
Nxitoni te rezervoni apartamentin tuaj 00355696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar