Njoftime.NET

OKAZION! Apartamente 1+1 me çmim dhe cilesi super

Kodi i Njoftimit: #2800      Data e Njoftimit: 19.03.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Nxitoni te beni tuajin nje nga apartamentet 1+1 qe po ndertohen ne Ali Dem ne nje nga Komplekset me moderne dhe me funksionale te Tiranes...Nuk do zhgenjeheni si nga cilesia dhe cmimi dhe do mbeteni te kenaqur qe investuat aty per te ardhmen tuaj dhe te femijeve.
Kontaktoni per me shume informacion; 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar