Njoftime.NET

Okazion-Apartament ne shitje ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #3048      Data e Njoftimit: 07.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. I lokalizuar ne rruge kryesore me cmim okazion. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ060619-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar