Okazion! Apartament 2+1 në shitje në Laprake

Kodi i Njoftimit: #3577      Data e Njoftimit: 28.11.2020
Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 95 m2

Çmimi m2: 832 Euro

Çmimi: 79040 Euro


Shitet apartament 2+1 ne Laprakë përballë shkollës Aleks Buda. Apartamenti është në pallat të ri. Është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me çertifikatë pronësie. Apartamenti është 95 m2. Ka panel diellor.
Çmimi i diskutueshëm
Për më shumë detaje ju lutemi kontaktoni në 068 262 6810.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar