Ofroj pune Forex

Kodi i Njoftimit: #3801      Data e Njoftimit: 29.10.2020

Qyteti: TiranëKompania me e madhe Forex ne Shqiperi e licensuar kerkon te punesoj agjente per pozicionet Conversion dhe Retention.
Kriteret:
•Njohes te mire te gjuhes Angleze, Italiane, Spanjolle ose Gjermane.
•Eksperience te meparshme ne Call Center ose Forex.
•Arritje te objektivave personale dhe te ekipit.
Cfare ofrojme:
•Page 400€-500€ + Bonuse.
•Orar full time 09:00-18:00, fundjave pushim.
•Trajnime dhe rritje profesionale.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0694674286 . APLIKO TANI!

Recruiter   (#NBE316)

  violamamaj95@gmail.com

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar