Njoftime.NET

Nissan Xtrail 4x4 Viti 2003

Kodi i Njoftimit: #461      Data e Njoftimit: 11.08.2017

  0674953226

Like our Facebook Page
Nissan Xtrail 4x4 prodhim i vitit 2003. Makina ka motorr 2.2 diesel. Eshtë me kambio manuale 6+1. Ka 200.000 km të kaluara. Makina ka klima, navigator origjinal, bagazhier me 6 cd, aux, frigorifer për 2 pije, baxho xhami, komanda në timon. Makina është në gjendje shumë të mirë xhenerike dhe motorrike, gomat 70%. Letrat e paguara për 1vit. Makina vetëm shitet, nuk ndërrohet.
Çmimi : 5.500 Euro
Për më shumë detaje ju lutem më kontaktoni në 0674953226
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar