Njoftime.NET

Ndertese ne shitje ne Aidipsos, Greqi!

Kodi i Njoftimit: #3139      Data e Njoftimit: 22.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ne ishullin Evia te Greqise shitet ndertese 3 kateshe me siperfaqe trualli 2300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 500 m2. E pozicionuar ne ishullin e 2-te me te madh te Greqise me largesi vetem 100m nga deti dhe 1 km nga qyteti. Eshte lehtesisht i aksesueshem ne rruge tokesore dhe ujore ne te katerta stinet e vitit. Ndertesa eshte totalisht e rinovuar dhe e menduar ne formen e komplekit per periudha pushimi dhe afatgjate. Kati 0 ka siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 tarrace me dalje direkte ne kopesht. Kati i 1-re ka ne perberje 3 apartamente te tipologjise 1+1 dhe me siperfaqe perkatesisht 40-44-55 m2. Kati i 2-te ka ne perberje 2 apartamente me siperfaqe perkatesisht 57-36 m2. Kati i fundit eshte Petnthouse me siperfaqe te brendshme 80 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi secila me tualet, 1 dhome ndenje dhe 1 tarrace me siperfaqe 67 m2 e cila te ofron pamje panoramike nga deti dhe nga ishulli i bukur i Aidipsos. Te gjitha apartamente kane punime cilesore, te mobiluar, dritaret me dopio xham, te pajisur me sistem kondicionimi, oxhak, parking te dedikuar, panele diellore, dyshemeja e shtruar me parket, mermer roze si dhe lidhen ndermjet tyre me shkalle te brendshme. Ne pjesen Jugore qe lidhet me detin eshte kopeshti me shumellojshmeri pemesh frutore: portokalla, limona, mandarina, dardhe, molle, arre, fik, hurme dhe rreth 20 rrenje ullinj. Ne anen Veriore eshte parkimi rreth 250-300 m2. Ne te dy anet e kopeshtit dhe pjesen e parkimit jane instaluar cezma me uje nga pusi i oborrit, per vaditje dhe larje makinash. Ne te djathte te portes nga ana e detit, jane instaluar dushe. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Id e prones : AN210819-02
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar