MOBILJE PER MANIKYR DHE PEDIKYR

Kodi i Njoftimit: #3816      Data e Njoftimit: 29.10.2020

eni alku   (#NUZ717)

  enialku@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 50000 Lekë


Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr, ne gjendje shume te mire.(tavoline, poltron pedikyri, 2raftet, 2 karrige).
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar