MINI Cooper S - 2007

Kodi i Njoftimit: #2744      Data e Njoftimit: 20.05.2020

C3K0   (#NDZ662)

  0696447899

Like our Facebook Page
Shitet Mini Cooper S
Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometra: 130 000 - 139 999
Karburanti: 1.6 Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: blu
Çmimi:6 500 EUR
Ardhur nga Italia dhe nuk është përdorur në Shqipëri.
Cmimi i diskutueshëm. Nuk ndërrohet
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar