Njoftime.NET

Mini Cooper 1.4 Naftë 2006

Kodi i Njoftimit: #1791      Data e Njoftimit: 14.02.2018

  0694443521

Like our Facebook Page
Mini Cooper 1.4 me kambio manuale, me naftë dhe super ekonomik. Makina është në gjendje shumë të mirë.
Çmimi : 4.300 Euro i diskutueshëm
Telefon 0694443521
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar