Mercedez Benz S320 Viti 2008

Kodi i Njoftimit: #292      Data e Njoftimit: 18.07.2017

  0696591313

Like our Facebook Page
Shes Mercedez Benz S320 me naftë, prodhim i vitit 2008. Eshtë Full Option, me klima. Xhami i mbrapëm dhe xhamat e pasagjerit janë xhama të zinj transparentë origjinalë. Ka 205.000 km të kaluara.
Shitet për arsye mospërdorimi.
Çmimi : 19.500 Euro
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në 0696591313
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar