Njoftime.NET

Mercedes Benz S320 CDI

Kodi i Njoftimit: #455      Data e Njoftimit: 11.08.2017

  0672769401

Like our Facebook Page
Shitet Mercedes Benz S320 CDI. Viti i prodhimit 2000 look 2004. Eshtë me dokumenta të rregullta, me xhama të zinj origjinalë, goma të reja dhe sedilje me masazh. Dyer me thithje, Xseno origjinale.
Çmimi : 3.800 Euro
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në 0672769401
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar