Njoftime.NET

Mercedes Benz GL 320 CDI 4MATIC 2007

Kodi i Njoftimit: #1780      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet : Mercedes Benz GL 320 CDI 4MATIC
Karburanti : Naftë
Fuqia motorrike : 3200cc
Numri i portave : 4/5
Viti i prodhimit : 2007
Lloji i kambios : Automatike
Vendndodhja : Tiranë
Të dhëna të tjera mbi mjetin : Shitet GL 320 CDI vit prodhimi 2007. Eshtë me kambio automatike, navigator të madh sedilje me ngrohje, komanda në timon, autopilot, sedilje lëkure, sensorë parkimi si dhe shumë opsione të tjera. Dokumenta të paguara deri në 03/05/2018 dhe siguracion të paguar deri në 17/10/2018.
Makinën nuk e kap taksa e luksit.

Çmimi : 15.000 €uro i diskutueshëm.
Numër telefoni : +355675506703
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar