Njoftime.NET

Mercedes Benz E Class 270 CDI 2004

Kodi i Njoftimit: #1847      Data e Njoftimit: 20.02.2018

  0694403706

Like our Facebook Page
Mercedes Benz E Class 270 CDI Avantguarde i 2004. Makina është me 207.000 kilometra origjinale. Makinës i janë bërë të gjitha llojet e shërbimeve. Përmban opsione si; sensorë parkimi, sensorë shiu, sensorë dritash, sedilje me ngrohje, sedilje me komando tek dyert, kontroll timoni elektronik, baxha xhami, bagazhi me thithje, me dy çelësa dhe goma të reja. Letrat i ka deri në Maj.
Çmimi : 4.700 €uro i diskutueshëm
Për më shumë kontaktoni tek numri 0694403706
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar