Njoftime.NET

Mercedes Benz CLS320 CDI 2009

Kodi i Njoftimit: #1782      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet : Mercedes Benz CLS320 CDI
Lënda djegëse : Naftë 
Fuqia motorrike : 2987 
Numri i portave : 4/5
Viti i prodhimit : 2009
Lloji i kambios : Automatike 
Vendndodhja : Tiranë
Të dhëna të tjera mbi automjetin : Mercedes Benz CLS320 CDI. Navigator dhe komanda në timon, sensorë parkimi, sedile meshini si dhe shumë opsione të tjera. Makina është full option dhe e gatshme për çdo lloj prove. 

Çmimi : 12.800 €uro i diskutueshëm.
Telefon : +355675506703 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar