Njoftime.NET

Mazda 6 Nafte 1.8 e 2004

Kodi i Njoftimit: #3009      Data e Njoftimit: 07.04.2020

Gjergj   (#NSD436)

  +355693535209

Like our Facebook Page
Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore jo me Bizark/Autotrren!!

Tej ekonomike, disponon dhe 4 goma vere me disqet origjinale, Baxho dhe 2 Celesat Origjinal.

Dokumenta te paguara deri me 07.2020

Vetem shitet, nuk nderrohet !!

Cmimi: 3.000 Euro
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar