Njoftime.NET

Magazine me qera tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2850      Data e Njoftimit: 27.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses hyrje-dalje nga 2 ane. Njera hyrje nga rruga me shkalle dhe tjetra per makina. Ambienti eshte i pershtatshem per tu perdorur si magazine ose si garazh. Nuk ka lageshtire dhe eshte i pajisur me qepena. Cmim i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB270319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar