Njoftime.NET

Lokal ne shitje tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #3087      Data e Njoftimit: 04.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet lokal ne zonen e Ali Demit. Lokali ka siperfaqe te brendshme 85 m2 dhe 25 m2 eshte hapesira e jashtme e biznesit e pajisur me leje nga bashkia. Ambienti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe i investuar. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje, i monituruar nga sistem kamerash. Zona ne te cilen ndodhet eshte e frekuentuar dhe me akses ne rrugen kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ040719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar