Njoftime.NET

Korce, Shitet ose nderohet Ndertese 2- kateshe + Truall

Kodi i Njoftimit: #2889      Data e Njoftimit: 05.04.2019

Afrim   (#NZB811)

  0699442308

Like our Facebook Page
Korce, Shitet ose nderohet Ndertese 2- kateshe + Truall
Ndertese 2-kateshe 225,3 m2, trualli 139,69 m2, me certifikate pronesie dhe aktualisht shfrytezohet si magazine
Per shitje - cmimi : 23 000 000 leke (te reja) e diskutueshme, ose nderrim me 2 hyrje mbi 100 m2 brenda unazes se vogel ne Tirane + njesi biznesi mbi 30 m2.
Tel : 0699442308
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar