Kompjuter set komplet Okazion!!

Kodi i Njoftimit: #3565      Data e Njoftimit: 24.05.2020

L.Manoli   (#NKE466)

  livio.manoli01@gmail.com

Like our Facebook Page

Set kompjuterik i kompletuar, produkt gjerman
Kompjuter super i pershtatshem per pune zyre dhe perdorim 24 ore

Fujitsu Esprimo P910
Procesor Intel Core i5-3470 3.2ghz quad core
Hdd 500gb
Ram 8gb
Sistem Operimi Windows 10 Enterprise

Monitor LG FLATRON 19 Inch
Tastiere, mouse, kabell DVI per signal dhe 2 kabuj ushqimi te perfshire

Cmimi pak i diskutueshem.
Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose Nr. cel
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar