Njoftime.NET

KOMPANIA ALBA INDUSTRIAL SH.P.K Kerkon te punesoje Asistente

Kodi i Njoftimit: #3084      Data e Njoftimit: 03.07.2019
KOMPANIA ALBA INDUSTRIAL SH.P.K Kerkon te punesoje asistente. Te jete e diplomuar ne fushen perkatese dhe te disponoje leje drejtimi. 
Paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarat te kontaktojne ne : 067 51 29 046

Afrim   (#NZB811)

  067 51 29 046

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar