Njoftime.NET

Klinike Dentare-Durres

Kodi i Njoftimit: #2862      Data e Njoftimit: 30.03.2019

endri   (#NNS883)

  0693659691

  edurishti@hotmail.com

Like our Facebook Page
Rr "Aleksander Goga" perballe EHW prane farmaci Lekli (Durres) -shitet biznesi klinik dentare.Klinika ka nje siperfaqje prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati dhe ka pamje nga rruga ku ofrohet mundesia e reklamimit .Ambjenti eshte i kompletuar dhe i ndare ne 2 pjese.Njera perdoret si zone pritje dhe pjesa tjeter eshte ambjenti i punes .Ky i fundit ka hapesire per 2 poltrone ,ambjentet jan arreduar me arkitekt ku mbizotron dizajni i koheve te fundit.Klinika eshte e pajisur me Poltron ,Autoklav,Plastifikues dhe Destilator ,Aspirator kirurgjikal ,grafi dixhitale ,etj . Zona eshte shume e favorshme duke qene se eshte ne buze te rruges dhe biznesi ka klientel te ngritur, gjithashtu dhe qiraja e ambjentit eshte shume e favorshme. 
(arsyeja e vetme e shitjes eshte emigrimi).
Per me teper kontaktoni ne numrin 0693659691
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar