Njoftime.NET

KERKOJ RROBAQEPESE

Kodi i Njoftimit: #3079      Data e Njoftimit: 23.06.2019
Kerkoj nje rrobaqepese me eksperience e cila di te prese dhe qepe cdo gje. 
Kushte shume te mira pune dhe paga shume e kenaqshme. Orari i punes: 8 ore. 
Te interesuarat te telefonojne ne kete numer telefoni: +355 69 877 9551.

Rrobaqepsi   (#NCH421)

  +355698779551

  +355698779551

  rozarustemi@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar