Njoftime.NET

KERKOHET PUNONJES/E FAST FOOD

Kodi i Njoftimit: #3141      Data e Njoftimit: 23.08.2019
Kerkohet punonjes fast food femer ose mashkull. Te jete i gatshem te punoje me turne 8 orareshe. Ofrohet page e mire dhe siguracionet te paguara.

Adresa: Unaza e re, Rr. Mikel Maruli, Astir. 

Per me shume informacione telefononi: 

Cel. : 0684359864 ose 0693300401.

Fast food   (#NJV185)

  0684359864

  0693300401

  anxhela.harasani.ah@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar