Kerkohet Punetore per Fabrike Sallamerie Durres

Kodi i Njoftimit: #3652      Data e Njoftimit: 27.08.2020

2G Rekrutim   (#NUZ118)

  2g.rekrutim@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Durrës


Agjensia e Punesimit 2G per nje nga klientet e saj eshte ne kerkim te nje Punetoreje per Fabrike Sallamerie Durres. 

Kriteret: 
Korrektesi dhe pergjegjshmeri ne procesin e punes.
Aftesi te mira bashkepunimi ne grup.
Mosha e preferuar 25-40 vjec
Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh. 

Ofrohet: 
Pagese e kenaqshme
Kushte te mira pune

Te interesuarat te kontaktojne ne 0676317943
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar