Kerkohet Farmaciste dhe Drejtuese Teknike

Kodi i Njoftimit: #3781      Data e Njoftimit: 26.09.2020

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 1 LekëKerkohet drejtuese teknike me license & farmaciste per nje farmaci ne Tirane.

Ofrohen kushte shume te mira pune , staf bashkepunues dhe page e kenaqshme .

Te interesuarat te kontaktojne ne nr 0699822224.

 

Juna Ba5i   (#NDD285)

  junabaci@gmail.com

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar