KERKOHEN TEAM LEADER FOREX NE GJUHEN ITALIANE DHE GJERMANE

Kodi i Njoftimit: #3886      Data e Njoftimit: 27.11.2020

REKRUTIME TIRANE   (#NFP865)

  recruiting.2019@outlook.com

Like our Facebook Page

Çmimi: 500 Euro


Kompania kerkon te punesoje Team Leader ne gjuhen italiane dhe gjermane per fushten Forex.

Rroga fillon nga 500 euro + bonuse
Bonuse te larta

Pranohen vetem me eksperience
Punohet full time 10:00 - 19:00
Fundjava pushim

Email: recruiting.2019@outlook.com
Tel.: 0695228633
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar