KERKOHEN OPERATORE TELEFONIKE

Kodi i Njoftimit: #3367      Data e Njoftimit: 12.11.2019

Contact Trade Center eshte ne kerkim te 50 operatoreve per fushaten Vodafone Casa
Kerkojme:
Nivel te mire te gjuhes italiane.
Disponibilitet per te punuar edhe Part Time.
Aftesi te mira komunikative.
Eksperienca perben avantazh

OFROJME :
Pagesa te larta dhe bonuse ne varesi te punes tuaj 
Ambient komod dhe motivues
Kontrate te rregullt pune 
Turn fleksibel
Mundesi serioze per tu rritur profesionalisht 

JE I/E INTERESUAR
Atehere,dergo edhe ti CV tende ne ctc.tirana@evo-net.eu dhe behu shume shpejt pjese e stafit tone!??
Ne po te presim TY!
Na kontaktoni : 0699566434

CONTACT TRADE CENTER   (#CZP651)

  ctc.tirana@evo-net.eu

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar