Kerkohen Agjente Forex

Kodi i Njoftimit: #3889      Data e Njoftimit: 12.01.2021

Qyteti: Tiranë


Kerkohen agjente ne gjuhet:
 • Italiane
 • Spanjolle
 • Greke
 • Gjermane
 
Cfare ofrojme:
 • Page baze dhe BONUSE (ditore, javore,mujore) shume te larta ne baze te performaces
 • Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqipetar
 • Ambjent pune ideal dhe komod
 • Orar full time 10:00 – 19:00 (me pushime te ndermjetme)
 • Fundjave te lire
 • Rritje profesionale
Cfare kerkojme:
 • Te njihni nje nga guhet e mesiperme ne nivel te mire
 • Te jeni ambicioze dhe me deshire per te punuar
 • Te punoni mire ne grup
(Vetem me eksperience)
 

Call Center Forex   (#NRN957)

  recruitbluesolution@gmail.commail.com

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar