Karte Grafike 4GB

Kodi i Njoftimit: #3952      Data e Njoftimit: 23.07.2021

Gjergj   (#NSD436)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


MSI GEFORCE GTX 960 4GD5T OC
Boost Clock / Base Clock
1241 MHz / 1178 MHz
4096 MB GDDR5 / 7010 MHz Memory
Video Output Function
Dual-link DVI-I x 1
DisplayPort x 3
HDMI x 1
5 dalje per monitore !!
I nevojiten vetem 120W qe do te thote punon dhe me bllok ushqimi 400W i pershtacem per 70% te pc ne qarkullim !!!

https://www.msi.com/Graphics-Card/GTX-960-4GD5T-OC/Overview
https://www.ebay.com/itm/324122791386?hash=item4b77394dda:g:OJcAAOSwRsJehTIM

180 EURO!!

Mundesi dergimi dhe ne rrethet, korce lushnje shkoder vlore sarande fier elbasan gjirokaster etj

Kontaktoni ne Whatcapp nese i pa arritshem
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar