Njoftime.NET

KAJO LOUNGE BAR ne Tirane kerkon te punesoje staf pune me eksperience : - Kamariere femer - Banaki

Kodi i Njoftimit: #3011      Data e Njoftimit: 18.05.2019
KAJO LOUNGE BAR ne Tirane kerkon te punesoje staf pune me eksperience :

- Kamariere femer

- Banakier/e

Paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune.

Te interesuarit te kontaktojne ne

nr e tel : 069 51 43 211

Afrim   (#NZB811)

  069 51 43 211

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar