Njoftime.NET

KAJO LOUNGE BAR kerkon te punesoje staf pune me eksperience : - Kamariere femer - Banakier/e

Kodi i Njoftimit: #3020      Data e Njoftimit: 21.05.2019
KAJO LOUNGE BAR kerkon te punesoje staf pune me eksperience :
- Kamariere femer
- Banakier/e
Paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 069 51 43 211

Afrim   (#NZB811)

  069 51 43 211

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar