Njoftime.NET

Jepet vile me qera prane Pazarit te Ri!

Kodi i Njoftimit: #2617      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Vile me qera prane Pazarit te ri! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2, dhe eshte i organizuar ne tre kate. Kati i pare ka 1 holl te madh, 1 tualet dhe 1 verande. Kati i dyte dhe kati i trete kane respektivisht 3 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. Vila ka tarrace te madhe, hapesire per garazh dhe 2 magazina. E pajisur me sistem ngrohje me kaldaje. E shtruar ne pllake. Shume funksionale per aktivitete te ndryshme biznesi, kopshte, hoteleri, banim, zyra te ndryshme, etj. Ambienti jepet bosh. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ031218-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar