Njoftime.NET

Jepet Vile me qera 2+1 te Kodra e Priftit !

Kodi i Njoftimit: #3504      Data e Njoftimit: 15.02.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera kati i 1-pare i nje vile tek Kodra e Priftit , prane shkolles ''Mrekullia''. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkone, nje depo . Eshte ne gjendje shume te mire dhe me hapesira te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni! AZ150220-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar