Njoftime.NET

Jepet me qera zyre ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2811      Data e Njoftimit: 19.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyre ne zonen e Bllokut, Rr." Ibrahim Rugova". Ambienti ka siperfaqe 200m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 4 ndarje dhe 2 tualete. Eshte i pajisur me sistem chiller, dritare dopio xham dhe grila. Ndodhet ne zone elitare. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni.


Id e prones : AZ190717-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar