Jepet me qera Vila.

Kodi i Njoftimit: #3751      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 1500 Euro


Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane.
Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. 
E banuar nga shtetas te huaj.
Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me siperfaqe banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande.
E organizuar ne 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio,3 banjo, 2 sallone pritje, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim
Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike.
Gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra dhe depo.
Adesa: Ne rrugen "Mihal Grameno", siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit.
Siperfaqja totale 900 M2.
Cmimi 1.500 euro ne muaj.
https://firstinvest.al/prona/jepet-me-qera-vila/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar