Jepet me qera super apartament 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare

Kodi i Njoftimit: #3760      Data e Njoftimit: 19.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 350 EuroJepet me qera super apartament 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje. Cmimi 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar