Njoftime.NET

Jepet me qera/Shitet dyqan ne Blv.”Gjergj Fishta”!

Kodi i Njoftimit: #1293      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera/Shitet dyqan ne Blv. “Gjergj Fishta”.  Dyqani ka siperfaqe 84.7 m2, ne katin e 1-re te nje pallati. Ka hapesire te bollshme dhe pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhet ne rruge kryesore i pajisur me fasade xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit si dhe me qepena metalik. Eshte i shtruar me parket laminat, i pajisur me sistem kondicionimi, ajrimi. Zona eshte shume e frekuentuar dhe e zhvilluar ne fushen e biznesit. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Cmimi i qerase – 600 Euro/Muaj
Cmimi i shitjes  – 250 000 Euro.
Property ID : DH051217-01
http://homeplus.al/property/jepet-me-qerashitet-dyqan-ne-blv-gjergj-fishta/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar