Njoftime.NET

Jepet me qera/Shitet apartament prane UET!

Kodi i Njoftimit: #1285      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera ose shitet apartament 2+1 prane Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, me siperfaqe 87.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe ballkon. Eshte ne gjendje te mire dhe ndodhet ne zone te preferuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Cmimi i qerase – 400 Euro/muaj
Cmimi i shitjes – 1000 Euro/m2
http://homeplus.al/property/jepet-me-qerashitet-apartament-prane-uet/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar