Njoftime.NET

Jepet me qera ose shitet dyqan ne Qender!

Kodi i Njoftimit: #2594      Data e Njoftimit: 08.11.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera ose shitet dyqan ne Qender. Dyqani ndodhet ne katin zero me siperfaqe 53.5m2. Eshte i organizuar ne 2 ndarje dhe 1 tualet. I pajisur me sistem ajrimi. Te ofron mundesi shfrytezimi te ambietit te jashtem. I pajisur me fasade xhami. Hapesirat funksionale dhe vendndodhja ne zone te frekuentuar e bejne te preshtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


cmimi i shitjes 160500 euro

www.homeplus.al
Id e prones : AZ071118-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar