JEPET ME QERA OSE SHITET AMBJENT BIZNESI!

Kodi i Njoftimit: #3214      Data e Njoftimit: 27.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page


Ambjenti është 240 m2 i organizuar në një hapesire te rregullt, 3 tualete, parket. Është Ambjent i ri ,i sapo perfunduar. Ka fasade xhami gjatë gjithë gjerësisë me pamje nga rruga e cila ju ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Ndodhet në zonë shumë të mirë dhe të preferuar. Për më shumë informacion na kontaktoni!

ET260919-01
 
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar