Jepet me qera kati i 2 i nje Vile tek Hipoteka!

Kodi i Njoftimit: #3783      Data e Njoftimit: 26.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 500 Euro


Jepet me qera super apartament 2+1 tek Hipoteka. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar & sebashku me apartamentin jepet dhe nje post parkimi. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar