JEPET ME QERA APARTAMENTI TE KOMUNA E PARISIT !

Kodi i Njoftimit: #3208      Data e Njoftimit: 25.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartamenti te komuna e parisit ! Apartamenti është 2+1 ,105 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te pallatit me ashensor. Ështe i pajisur me mobilje shum te mira si dhe kondiconer . Ambjenti eshte i organizuar ne 1 sallon ,2 dhoma gjumi ,1 tualet . Preferohen Familjarë !ID:EM250919-01
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar