Jepet me qera Apartamenti 2+1 plotesisht i mobiluar

Kodi i Njoftimit: #3827      Data e Njoftimit: 12.11.2020

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 30000 Lekë


Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar.
Ka nje siperfaqje banimi 100 M2.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon i madh ,ambjent gatimi dhe ngrenie,
ballkon me tende dhe hapsire te bollshme,tualet,koridor dhe nje dhome e pershtatur per garderobe.
I pozicionuar prane shume fasiliteteve si markete ,stacion urbani afer ,bare dhe restorante.
Cmimi 30.000 Leke/Muaj
https://firstinvest.al/prona/jepet-me-qera-apartament-21-i-mobiluar-3/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar