Njoftime.NET

Jepet me qera Apartament te 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #3287      Data e Njoftimit: 18.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nderteses. Ndodhet prane Kompleksit Magnet. Ka mobilim shume te mire. Cmimi: 360 euro
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar