Njoftime.NET

Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande!

Kodi i Njoftimit: #2790      Data e Njoftimit: 08.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pozicionuar ne rruge kryesore me akses dalje direkte ne det. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi i favorshem dhe pamja e mrekullueshme e bejne ideal kete apartament per pushimet e tuaja duke shijuar nje nga plazhet me te bukura te Shqiperise. Cmimi 40 euro/nata. Per me shume detaje na kontaktoni!


Id e prones : AN080319-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar